381 000 products sold on & & eBay. Find out more
Estonians

UUDIS! Laetav liitiumioonpatarei

Uudis BASEUS`elt - laetav patarei liitiumioonelemendi ning integreeritud laadimiskontrolleriga, sobib peaaegu kõikidele seadmetele, mis kasutavad mittelaetavaid, AA tüüpi leelispatareisid.

Neid patareisid võib kasutada ka seadmetes, mis enamuse teiste laetavate patareidega ei tööta. Mitmesugused mänguasjad, kaugjuhtimispuldid, juhtmevabad arvutihiired ja paljud teised 1,5 V patareidega töötavad seadmed võivad kasutada BASEUS laetavaid patareisid, mida võib korduvalt laadida kuni 1000 korda.

Veel üks hea uudis - nende patareide laadimiseks ei vajata spetsiaalset laadijat. Neid võib laadida ühendades arvuti USB liidesega või kasutades tavalist telefonilaadijat koos kaasasoleva microUSB juhtmega.

Kergesti laetavad, laialdaselt kasutatavad ja kauakestev BASEUS laetavad patareid on tõelised päästjad, mis kaitseb teid ootamatult tühjenenud patareide, mittevajaliku kauplusekäigu eest ja säästavad teie raha, sest patareide eest maksate nüüd vaid korra.


Laetav liitiumioonpatarei


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]