Tootekood: ERZE11A102
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
0.60
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval37 tk
Kauba kirjeldus
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 1000V
NomNr
ERZE11A102
Tarnija toote kirjeldus
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 1000V; Voltage Rating VAC:625V; Voltage Rating V DC:825V; Product Range:ZNR E11 Series; Clamping Voltage Vc Max:1.65kV; Varistor Case Style:Disc 14mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear