Tootekood: B32912A3104M189
no gallery
no gallery
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Capacitor: polypropylene; X1; 0.1uF; 760VDC; 330VAC; THT; ±20%; 15mm TDK
Tehnilised andmed
Laokood
U-2357894
Bränd
NomNr
B32912A3104M189
Tarnija toote kirjeldus
Capacitor: polypropylene; X1; 0.1uF; 760VDC; 330VAC; THT; ±20%; 15mm
Tarnija toote parameetrid
Product code
B32912A3104M189
Capacitance
0.1µF
Dimensions
7x12.5x18mm
Kind of capacitor
X1
Kind of package
reel
Manufacturer
TDK
Mounting
THT
Operating voltage
330V AC
Terminal pitch
15mm
Type of capacitor
polypropylene
Tolerance
±20%