Tootekood: KM1000/50-16
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-19
B2B
Min. kogus: 5
Mitmekordsus: 1
Kokku:
4.75
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1580 tk
Kauba kirjeldus
Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 50VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm SAMXON
U-228096
Bränd
NomNr
KM1000/50-16
Tarnija toote kirjeldus
Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 50VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
KM1000/50-16
Body dimensions
Ø16x25mm
Capacitance
1mF
Diameter
16mm
Height
25mm
Manufacturer
SAMXON
Manufacturer series
KM
Mounting
THT
Operating temperature
-40...105°C
Operating voltage
50V DC
Service life
2000h
Terminal pitch
7.5mm
Type of capacitor
electrolytic
Tolerance
±20%