Tootekood: B6X50/BN251
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-49
B2B
Min. kogus: 10
Mitmekordsus: 10
Kokku:
5.50
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Ei ole saadavalEi ole saadaval
Kauba kirjeldus
Screw; with double fins,with flange nut; M6x50; 1; Head: flat BOSSARD
NomNr
B6X50/BN251
Tarnija toote kirjeldus
Screw; with double fins,with flange nut; M6x50; 1; Head: flat
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
BN standard
BN 251
DIN standard
DIN 25195
Head diameter
16mm
Head height
7.2mm
Kind of head
flat
Length
50mm
Manufacturer
BOSSARD
Material
steel
Plating material
zinc
Strength class
4.6
Thread
M6
Thread length
18mm