Tootekood: D-CBTC..6..28..55
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
2.75
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval108 tk
Kauba kirjeldus
U-bolt; C; 1; steel; zinc; Thread len: 27mm; Int.width: 28mm; square DROMET
NomNr
D-CBTC..6..28..55
Tarnija toote kirjeldus
U-bolt; C; 1; steel; zinc; Thread len: 27mm; Int.width: 28mm; square
Tarnija toote parameetrid
Product code
D-CBTC..6..28..55
Supplier's product code
D-CBTC..6..28..55
Product ID
U-160349
Height
55mm
Internal width
28mm
Kit contents
without washer and nut
Manufacturer
DROMET
Material
steel
Plating material
zinc
Shape
square
Thread
M6
Thread length
27mm