Tootekood: LIFYCY8X2X0.20
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-24
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
10.45
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval3 m
Kauba kirjeldus
Wire: data transmission; LifYCY; 8x2x0.2mm2; grey; stranded; Cu HELU
NomNr
LIFYCY8X2X0.20
Tarnija toote kirjeldus
Wire: data transmission; LifYCY; 8x2x0.2mm2; grey; stranded; Cu
Product code
LIFYCY8X2X0.20
Supplier's product code
LIFYCY8X2X0.20
Product ID
U-236578
Cable application
industrial electronics
Cable external diameter
9.4mm
Cable features
twisted pair conductors
Cable structure
8x2x0.2mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.2mm<sup>2</sup>
no classification
Earth core
none
Insulation colour
grey
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
LifYCY
Manufacturer
HELU
No. of pairs
8
Number of cores
16
Operating temperature
-40...70°C
Rated voltage
0.35kV