Tootekood: CL-FD810P-3G0.5
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
4.90
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval24 m
Kauba kirjeldus
Wire: control cable; ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 P; 3G0.5mm2; PUR LAPP
U-2215807
Bränd
NomNr
CL-FD810P-3G0.5
Tarnija toote kirjeldus
Wire: control cable; ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 P; 3G0.5mm2; PUR
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
CL-FD810P-3G0.5
Cable application
power chain
Cable external diameter
5.7mm
Cable structure
3G0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Flexibility class
6
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
ÖLFLEX® FD CLASSIC 810 P
Manufacturer
LAPP
Number of cores
3
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV