Tootekood: ESB16-11N-14
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
ABB
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
60.25
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval12 tk
Kauba kirjeldus
ABB
Contactor: 2-pole installation; 16A; 12VAC,12VDC; NC + NO; ESB ABB
U-182586
Bränd
NomNr
ESB16-11N-14
Tarnija toote kirjeldus
Contactor: 2-pole installation; 16A; 12VAC,12VDC; NC + NO; ESB
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
ESB16-11N-14
Supplier's product code
ESB16-11N-14
Product ID
U-182586
Body dimensions
17.8x85x64.8mm
Contacts configuration
NC + NO
Control voltage
12V DC
Leads
screw terminals
Manufacturer
Manufacturer series
ESB
Max. operating current
16A
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-25...55°C
Switched voltage
max. 400V AC