Tootekood: RKCF-10-A5
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Ferrite: two-piece; on round cable; Ø: 10mm; 130Ω; A: 25.5mm RICHCO
U-311420
Bränd
NomNr
RKCF-10-A5
Tarnija toote kirjeldus
Ferrite: two-piece; on round cable; Ø: 10mm; 130Ω; A: 25.5mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
RKCF-10-A5
Brand
RICHCO
Supplier's product code
RKCF-10-A5
Product ID
U-311420
A dimension
25.5mm
B dimension
11.5mm
C dimension
23.5mm
Core material
ferromagnetic A5
D dimension
32.5mm
Design
plastic sheath
Enclosure material
polyamide
Ferrite application
on round cable
Ferrite features
reduce electromagnetic interference
Impedance at 100MHz
240Ω
Impedance at 25MHz
130Ω
Manufacturer
RICHCO
Max. wire diameter
10mm