Tootekood: GBR619-12-60-2
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
5.05
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval34 tk
Kauba kirjeldus
Resistor: thick film; heating; glued; 2.4Ω; 60W; 76.2x9.53x1mm TELPOD
U-195021
Bränd
NomNr
GBR619-12-60-2
Tarnija toote kirjeldus
Resistor: thick film; heating; glued; 2.4Ω; 60W; 76.2x9.53x1mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
GBR619-12-60-2
Body dimensions
76.2x9.53x1mm
Body material
aluminium oxide
Kind of resistor
heating
Leads
soldering pads
Manufacturer
TELPOD
Max. operating voltage
12V
Mounting
glued
Power
60W
Resistance
2.4Ω
Resistor features
insulating layer
Surface temperature
300°C