Tootekood: RAD-DY-HAW/135-1
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
25.60
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval11 tk
Kauba kirjeldus
Heatsink: extruded; black; L: 135mm; W: 100mm; H: 80mm; aluminium STONECOLD
Tehnilised andmed
Laokood
U-1882940
Bränd
NomNr
RAD-DY-HAW/135-1
Tarnija toote kirjeldus
Heatsink: extruded; black; L: 135mm; W: 100mm; H: 80mm; aluminium
Tarnija toote parameetrid
Product code
RAD-DY-HAW/135-1
Supplier's product code
RAD-DY-HAW/135-1
Product ID
U-1882940
Colour
black
Heatsinks features
delivered with 24V DC fan
Height
80mm
Length
135mm