Tootekood: RLB0914-330KL
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
0.55
2026-05-18 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1170 tk
Kauba kirjeldus
INDUCTOR, 33UH
U-1021692
Bränd
NomNr
RLB0914-330KL
Tarnija toote kirjeldus
INDUCTOR, 33UH; Product Range:RLB Series; Inductance:33┬╡H; RMS Current (Irms):1.7A; Saturation Current (Isat):3.8A; DC Resistance Max:0.12ohm; Inductance Tolerance:┬▒ 10%; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Core Material:Ferrite