Tootekood: CT.476/48B-M8
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-4
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
5.95
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1 tk
Kauba kirjeldus
Knob wing; Int.thread: M8; 10mm; H: 19mm; polyamide; W: 48mm ELESA+GANTER
NomNr
CT.476/48B-M8
Tarnija toote kirjeldus
Knob wing; Int.thread: M8; 10mm; H: 19mm; polyamide; W: 48mm
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
CT.476/48B-M8
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
CT.476/48B-M8
Product ID
U-156757
Body colour
black
Body material
polyamide
Boss material
brass
Height
19mm
Internal thread
M8
Manufacturer
ELESA+GANTER
Resistance to
most of oils
Thread length
10mm
Type of mounting element
knob wing
Width
48mm