Estonians

MEAN WELL

Pinge

Lemona UAB on hoidnud juba alates 2009. aastast tihedaid sidemeid MEAN WELL, ettevõtte esindajad tõstavad pidevalt oma kvalifikatsiooni ja teevad kvalifikatsioonieksameid. Lemona UAB on osa MEAN WELL toodete edasimüüjate ülemaailmsest võrgustikust, millel tootja poolt kehtestatud kõrged nõudmised. MEAN WELL asutati 1982. aastal ja on üks väheseid tootjaid maailmas, kes on spetsialiseerunud standardsete toiteallikate tootmisele. Vastavalt 2020. aasta märtsis avaldatud mikrotehnoloogia aruandele on MEAN WELL alalisvoolu toiteallikate tootjate seas maailmas 4. kohal. Ülejäänud kolme ettevõtte tooted on ODM / OEM (Original Design Manufacturer / Original Equipment Manufacturing). MEAN WELL töötab usaldusväärse partnerina klientide, tarnijate.

Tänu tugevale partnerlusele enam kui 200 volitatud edasimüüjaga kogu maailmas on MEAN WELL kasv ja areng toimunud juba kolme aastakümne jooksul. MEAN WELL arsenalis on uus Taipe tööstuspark (Taiwan), kus töötab 2800 töötajat, harukontorid ja müügiesindused Guangzhous, Shenzhenis, Suzhous, Hiinas, Californias, USA-s ja ELis, neli arenenud tootmisbaasi New Taipei Citys (Taiwan), Tianhe ringkonnas ja Huadu Rajoon Guangzhous ja Suzhou Hiinas. MEAN WELL 2019. aasta käive moodustas 1.001 miljonit USA dollarit

Alates 1991. aastas on MEAN WELL IT-keskus välja töötanud ja arendab ka praegu ressursside planeerimise arvutisüsteemi. Integreeritud üksikasjalik ettevõtte ressursside planeerimise süsteem on integreeritud turustajate, tarnijate, töövõtjate ja töötajate kõigi vajaduste rahuldamiseks. Süsteem integreerib ka ülemaailmseid ressursse ning parandab tegevuse efektiivsust ja teenuste kvaliteeti.


Enamik MEAN WELL toodetest koosnevad tavalistest tööstuslikest toiteallikatest ning ettevõte keskendub väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajaduste rahuldamisele. MEAN WELL on väga lai tootevalik ja ettevõte suudab tarnida korraga väikeses koguses tooteid. MEAN WELL toiteplokid vastavad erinevate tööstusharude nõuetele, loodud on üksikasjalikud tootesarjad, paindlik tootmisprotsess, hea klienditeeninduse tagamiseks hoitakse piirkondlikes kontorites tootevarusid. MEAN WELL tootevalik koosneb enam kui 10 000 standardsest mudelist, mida kasutatakse paljudes tööstusharudes: LED-valgustusega reklaamitootmine, valgustusprojektid, tööstusautomaatika, infotehnoloogiaprojektid, telekommunikatsiooniseadmed, meditsiiniseadmed, transport, rohelise energia tootmine ja muud. MEAN WELL toiteallikad on sertifitseeritud ja vastavad rahvusvahelistele elektriohutuse ja elektromagnetkiirguse nõuetele, nii et kliendid saavad hõlpsasti integreerida toiteallikad kavandatud toodetesse ning vähendada sihtturule sisenemisel oluliselt uute toodete arendamise testimise aega ja kulusid. MEAN WELL järgib oma igapäevases tegevuses ideed "Teie usaldusväärne energiapartner", olles usaldusväärne tootja ning pakkudes parimaid energiavarustuse tooteid ja lahendusi.


Kaubavalik

Üle 10 000 mudeli, üle 900 standardse tooteseeria. Toetab standardseid, modifitseeritud ja CDM-tooteid (tooted, mis on valmistatud koostöös teiste tootjatega). Põhjalikud lahendused paljudele tööstusharudele.


Kvaliteet

Rakendatakse täielikku kvaliteedijuhtimise (TQM) süsteemi. 100% kvaliteedikontroll (QE, IQC, IPQC, PQA, QA) - kogu tootmis- ja testimisprotsess on kontrollitud. Kõrge töökindluse ja kvaliteedi näitaja - defektide määra vähendatakse igal aastal 10%.


Hind

Kõrge tööefektiivsus ja väga madalad vigade parandamise kulud vähendavad tootmiskulusid. Kulusid vähendatakse, valmistades suures koguses tooteid ning ühendades mitmes tootes kasutatud komponente.


Sertifikaadid

LAlates 2009. aastast MEAN WELL töötav LEMONA on saanud kõrge hinnangu - RMA sertifikaadi. See tähendab, et LEMONA elektroonikateenus vastab kvalifikatsioonitasemele, mis vastab töötajate kompetentsi, remonditöökoja seadmete nõuetele ja sellele, kuidas sujub LEMONA koostöö MEAN WELL. See on suur saavutus, oleme ainus ettevõte Balti riikides, kes osutab MEAN WELL toodetele garantiijärgset teenindust.


Tarne

95% standardsetest tootetellimustest saab kätte nädala jooksul. Suured tellimused projektidele tarnitakse 4-6 nädala jooksul.


Teenus

Lemona UAB on moodustanud MEAN WELL nõuetele vastava remondi- ja testimiskeskuse, igas müügimeeskonnas töötavad kvalifitseeritud insenerid, kes osutavad abi keeruliste probleemide lahendamisel.


KNX hoone haldamise lahendused

Süsteem töötab standardiseeritud võrguprotokolliga, mis võimaldab töötada koos erinevatel võrgukomponentidel. Selle süsteemiga on võimalik juhtida: valgustust, kütet, kliimaseadet, ventilatsiooni, kardinaid, turva- ja uksesüsteeme ning koguda raamatupidamisandmeid jne.

Suurte haldus- või ärihoonete projekteerimisel kasutatakse paigaldamise lihtsustamiseks ja vabalt konfigureeritava valgustussüsteemiga sageli spetsiaalset DALI-võrku. KNX-süsteemi saab KNX / DALI-liidese kaudu hõlpsasti ühendada DALI-võrguga. Samal ajal suurendab korterite, suvilate või eramajade väiksemate valgustussüsteemide puhul DALI-süsteem nutikodu paigaldamise kogukulusid.LED-toiteallikate ümberlülitamine


Impulssiga tööstuslikud toiteallikad AC / DC


Lülitid toiteallikatel DIN-rööpmel AC / DC


DC / DC muundurid


DC / AC päikese inverter


Õige siinuse alalisvoolu / vahelduvvooluga inverterid


Pliiakud


Toiteallikad - AC / DC


UPSi turvasüsteemid


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]