Tootekood: LAPM-BA15D/28V
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.45
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval48 tk
Kauba kirjeldus
Filament lamp: bayonet; BA15D; 28VDC; 5W BAILEY ELECTRIC & ELECTRONICS
NomNr
LAPM-BA15D/28V
Tarnija toote kirjeldus
Filament lamp: bayonet; BA15D; 28VDC; 5W
Tarnija toote parameetrid
Product code
LAPM-BA15D/28V
Supplier's product code
LAPM-BA15D/28V
Product ID
U-233540
Kind of handle
BA15D
Manufacturer
BAILEY ELECTRIC & ELECTRONICS
Operating voltage
28V DC
Power
5W