Tootekood: BITNER-S30107
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
2.20
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval2565 m
Kauba kirjeldus
Wire; BiT LiYY; LiYY; 4x0.75mm2; unshielded; 300V; Cu; stranded BITNER
U-130352
Bränd
NomNr
BITNER-S30107
Tarnija toote kirjeldus
Wire; BiT LiYY; LiYY; 4x0.75mm2; unshielded; 300V; Cu; stranded
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
BITNER-S30107
Supplier's product code
BITNER-S30107
Product ID
U-130352
Cable application
automatics
Cable external diameter
6mm
Cable structure
4x0.75mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
LiYY
Manufacturer
BITNER
Manufacturer series
BiT LiYY
Number of cores
4
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV