Tootekood: MFLEX500-4G0.75
Kokku:
5.20
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval45 m
Kauba kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G0.75mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded HELU
NomNr
MFLEX500-4G0.75
Tarnija toote kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G0.75mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
MFLEX500-4G0.75
Cable external diameter
6.2mm
Cable structure
4G0.75mm<sup>2</sup>
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
HELU
Manufacturer series
MEGAFLEX®500
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV