Tootekood: MFLEX500-4G1.5
Kokku:
7.25
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval79 m
Kauba kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G1.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded HELU
NomNr
MFLEX500-4G1.5
Tarnija toote kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G1.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded
Cable external diameter
7.2mm
Cable structure
4G1.5mm<sup>2</sup>
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
halogen free
Kind of wire
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV