Tootekood: MFLEX500-4G2.5
Kokku:
18.40
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval100 m
Kauba kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G2.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded HELU
NomNr
MFLEX500-4G2.5
Tarnija toote kirjeldus
Wire; MEGAFLEX®500; 4G2.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded
Cable external diameter
9.1mm
Cable structure
4G2.5mm<sup>2</sup>
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
halogen free
Kind of wire
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV