Tootekood: NI-2FYL-12V
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 5
Mitmekordsus: 5
Kokku:
8.00
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval287 tk
Kauba kirjeldus
Indicator: with neon lamp; recessed; orange; 12VAC; Cutout: Ø7.5mm NINIGI
Tehnilised andmed
Laokood
U-273348
Bränd
NomNr
NI-2FYL-12V
Tarnija toote kirjeldus
Indicator: with neon lamp; recessed; orange; 12VAC; Cutout: Ø7.5mm
Tarnija toote parameetrid
Product code
NI-2FYL-12V
Supplier's product code
NI-2FYL-12V
Product ID
U-273348
Body colour
amber
Body material
plastic
Height above panel
5.5mm
IP rating
IP20
Kind of indicator
recessed
Lamp colour
orange
Leads
for soldering
Manufacturer
NINIGI
Mounting hole diameter
Ø7.5mm
Operating temperature
-25...70°C
Operating voltage
12V AC
Overall length
32.8mm