Tootekood: BV302S15023
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Zettler
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
2.75
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval93 tk
Kauba kirjeldus
Zettler
Transformer: encapsulated; 2.3VA; 230VAC; 15V; 153mA; PCB ZETTLER
U-2412638
Bränd
NomNr
BV302S15023
Tarnija toote kirjeldus
Transformer: encapsulated; 2.3VA; 230VAC; 15V; 153mA; PCB
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
BV302S15023
Body dimensions
32.8x27.8x29.8mm
Manufacturer
Mounting
PCB
Power
2.3VA
Primary voltage
230V AC
Primary winding terminals
1-5
Secondary voltage 1
15V
Secondary winding current 1
0.153A