Tootekood: IS82C54-10Z
no gallery
no gallery
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
IC: peripheral circuit; programmable timer; 4.5÷5.5VDC; PLCC28 RENESAS
U-2189626
Bränd
NomNr
IS82C54-10Z
Tarnija toote kirjeldus
IC: peripheral circuit; programmable timer; 4.5÷5.5VDC; PLCC28
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
IS82C54-10Z
Brand
RENESAS
Supplier's product code
IS82C54-10Z
Product ID
U-2189626
Case
PLCC28
DC supply current
10mA
Frequency
10MHz
Integrated circuit features
16bit counter
Kind of integrated circuit
programmable timer
Manufacturer
RENESAS
Mounting
SMD
Number of channels
3
Operating temperature
-40...85°C