Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 1x2x0.34mm2; stranded; Cu; violet; 250V LAPP
Tootekood: BUS-CAN-1X2X0.34
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.85
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval629 m
Kauba kirjeldus
U-134700
Bränd
NomNr
BUS-CAN-1X2X0.34
Tarnija toote kirjeldus
Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 1x2x0.34mm2; stranded; Cu; violet; 250V
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
BUS-CAN-1X2X0.34
Cable application
automatics
Cable external diameter
6.8mm
Cable features
twisted pair conductors
Cable structure
1x2x0.34mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core section
0.34mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
violet
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
UNITRONIC® BUS CAN
Manufacturer
LAPP
No. of pairs
1
Number of cores
2
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.25kV