Tootekood: LIY0.14-TR
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-299
B2B
Min. kogus: 100
Mitmekordsus: 100
Kokku:
30.00
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1500 m
Kauba kirjeldus
Wire; LiYv; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; transparent; 500V; 100m HELU
NomNr
LIY0.14-TR
Tarnija toote kirjeldus
Wire; LiYv; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; transparent; 500V; 100m
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
LIY0.14-TR
Cable application
for environments with high humidity
Cable external diameter
1.1mm
Cable structure
1x0.14mm<sup>2</sup>
Core section
0.14mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
5
Insulation colour
transparent
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
LiYv
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-30...80°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.5kV