Tootekood: LIY0.50-TR
KogusHind KM-ga (m)
1-299
B2B
Min. kogus: 100
Mitmekordsus: 100
Kokku:
65.00
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval500 m
Kauba kirjeldus
Wire; LiYv; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; transparent; 900V; 100m HELU
NomNr
LIY0.50-TR
Tarnija toote kirjeldus
Wire; LiYv; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; transparent; 900V; 100m
Product code
LIY0.50-TR
Supplier's product code
LIY0.50-TR
Product ID
U-236691
Cable application
for environments with high humidity
Cable external diameter
1.8mm
Cable structure
1x0.5mm<sup>2</sup>
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
CPR standard
no classification
Insulation colour
transparent
Kind of wire
LiYv
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
900V