Tootekood: TLY-0.22-BL
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-999
B2B
Min. kogus: 500
Mitmekordsus: 500
Kokku:
175.00
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval3000 m
Kauba kirjeldus
Wire; TLY; stranded; Cu; 0.22mm2; PVC; blue; 150V; 500m; Class: 5 TECHNOKABEL
NomNr
TLY-0.22-BL
Tarnija toote kirjeldus
Wire; TLY; stranded; Cu; 0.22mm2; PVC; blue; 150V; 500m; Class: 5
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
TLY-0.22-BL
Cable external diameter
1mm
Cable structure
1x0.22mm<sup>2</sup>
Core section
0.22mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
Flexibility class
5
Insulation colour
blue
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
TLY
Manufacturer
TECHNOKABEL
Number of cores
1
Operating temperature
-10...70°C
Package contents
500m
Rated voltage
0.15kV