Tootekood: PTC15NV02-473A20
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-9
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
2.10
2026-05-18 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval66 tk
Kauba kirjeldus
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 47kΩ; 500mW PIHER
U-2193940
Bränd
NomNr
PTC15NV02-473A20
Tarnija toote kirjeldus
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 47kΩ; 500mW
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Brand
PIHER
Supplier's product code
PTC15NV02-473A20
Product ID
U-2193940
Body dimensions
15x15x6mm
Characteristics
linear
Electrical rotation angle
240°
Kind of potentiometer
single turn
Manufacturer
PIHER
Mechanical durability
1000 cycles
Mechanical rotation angle
265°
Mounting
THT
Operating temperature
-40...90°C
Power
0.5W
Resistance
47kΩ
Temperature coefficient
100ppm/°C
Terminal pitch
10x12.5mm
Type of potentiometer
mounting
Tolerance
±20%