Tootekood: 50.00M-CFPS-9
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1-2
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
3.80
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval60 tk
Kauba kirjeldus
Oscillator; 50MHz; SMD; 5.2x3.4x1.3mm; ±50ppm; 3.3V; -40÷85°C IQD FREQUENCY PRODUCTS
NomNr
50.00M-CFPS-9
Tarnija toote kirjeldus
Oscillator; 50MHz; SMD; 5.2x3.4x1.3mm; ±50ppm; 3.3V; -40÷85°C
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
50.00M-CFPS-9
Body dimensions
5.2x3.4x1.3mm
Frequency
50MHz
Frequency stability
±50ppm
Manufacturer
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Operating voltage
3.3V
Output load type
CMOS
Output signal
CMOS
Pulse symmetry
40/60%