Tootekood: QUICK-KAP/7550800
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Bränd
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (tk)
1+
B2B
Min. kogus: 1
Mitmekordsus: 1
Kokku:
65.90
2026-05-20 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval20 tk
Kauba kirjeldus
Flexible pipe; for soldering fume absorber; L: 800mm; Øin: 75mm QUICK
Tehnilised andmed
Laokood
U-1882806
Bränd
NomNr
QUICK-KAP/7550800
Tarnija toote kirjeldus
Flexible pipe; for soldering fume absorber; L: 800mm; Øin: 75mm
Tarnija toote parameetrid
Product code
QUICK-KAP/7550800
Supplier's product code
QUICK-KAP/7550800
Product ID
U-1882806
Applications of soldering equipment
for soldering fume absorber
Input diameter
75mm
Length
0.8m
Manufacturer
QUICK
Output diameter
50mm