Tootekood: LIFY-0.14MM2-WS
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Hinnapiirid
KogusHind KM-ga (m)
1-499
B2B
Min. kogus: 100
Mitmekordsus: 100
Kokku:
30.00
2026-05-19 Kui tellite praegu on eeldatav kohaletoimetamise kuupäev
Kättetoimetamise tähtajad
Saadaval1000 m
Kauba kirjeldus
Wire; LifY; 1x0.14mm2; stranded; Cu; PVC; white; 300V; -15÷80°C HELU
NomNr
LIFY-0.14MM2-WS
Tarnija toote kirjeldus
Wire; LifY; 1x0.14mm2; stranded; Cu; PVC; white; 300V; -15÷80°C
Kasulik informatsioon
Tarnija toote parameetrid
Product code
LIFY-0.14MM2-WS
Cable external diameter
1mm
Cable structure
1x0.14mm<sup>2</sup>
Core section
0.14mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
6
Insulation colour
white
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LifY
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-15...80°C
Rated voltage
0.3kV