Tootekood: LIFY-70.0MM2-RT
Foto on illustratiivne. Toote täpseid tehnilisi parameetreid vaadake kirjeldusest.
Rohkem sarnaseid tooteid
Toode pole saadaval.
Soovitame valida:
Selle kategooria teised tooted
Kauba kirjeldus
Wire; LifY; 1x70mm2; stranded; Cu; PVC; red; 450V,750V; -15÷80°C HELU
NomNr
LIFY-70.0MM2-RT
Tarnija toote kirjeldus
Wire; LifY; 1x70mm2; stranded; Cu; PVC; red; 450V,750V; -15÷80°C
Product code
LIFY-70.0MM2-RT
Supplier's product code
LIFY-70.0MM2-RT
Product ID
U-2201403
Cable external diameter
15.5mm
Cable structure
1x70mm<sup>2</sup>
Core section
70mm<sup>2</sup>
Insulation colour
red
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LifY
Number of cores
1
Operating temperature
-15...80°C
Rated voltage
750V