381 000 products sold on & & eBay. Find out more

UNI-T

Tootjast

Uni-Trend Technology (China) Co., Ltd. on üks maailma juhtivaid testimis- ja mõõtelahenduste pakkujaid. Uni-Trend on ISO9001 ja ISO14001 sertifikaadiga ettevõte, kellel on sertifikaadid T&M toodetele, sealhulgas CE, ETL, UL, GS ja paljudele muudele.

Chengdu ja Dongguani teadus- ja arenduskeskustega saab Uni-Trend toota uuenduslikke, usaldusväärseid, ohutuid ja kasutajasõbralikke T&M tooteid. Uni-Trend on teinud koostööd enam kui 80 riigi toodete levitamise ja teenindamise partneritega. Tööstuse standardtoodetega rahuldab Uni-Trend täielikult toodete vajadusi kogu maailmas.Uurimis- ja arendustöö

Et pidada sammu tänase ühiskonna kiire tehnoloogilise protsessiga toodab Uni-Trend pideva uurimis- ja arendustöö abil kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis vastavad standarditele.

Uni-Trendi teadus- ja arendustegevuse inseneride ning tehniliste spetsialistide meeskonnad on keskendunud kvaliteetsete, mitmekesiste ja konkurentsivõimeliste toodete loomisele. Uni-Trend rõhub tootearendusprotsessis innovatsioonile ning ohutusele, tagamaks, et kõik uued tooted vastavad meie klientide vajadustele ja ohutusstandarditele kogu maailmas.


Kvaliteet

Uni-Trend kasutab PDCA mudelit, et planeerida, pidevalt täiustada ja rakendada aktiivselt meie tippkvaliteedijuhtimissüsteemi, mis põhineb samuti rahvusvaheliste kvaliteedistandardite süsteemilie ISO 9001. Rakendatud ja efektiivsel Uni-Trendi juhtimissüsteemil on olnud tänu rangele ning tõhusale järelevalvele positiivne mõju toodete kvaliteedile.


Rahvusvaheline tunnustus

Uni-Trendi rahvusvaheline kaubandusvõrgustik hõlmab kõiki mandreid, välja arvatud Antarktika. Uni-Trendi lipumärki UNI-T müüakse enam kui 80 riigis üle maailma, hõlmates kõiki suuremaid arenenud riike ja arenevaid turge.


Mida toob tulevik?

Tootetehnoloogiate ja kvaliteedistandardite pideva täiustamisega püsib Uni-Trend konkurentsivõimelisena pidevalt muutuval maailmaturul. Uni-Trendi kindel alus võimaldab meil säilitada ja tugevdada oma ärikultuuri, pakkudes globaalsetele tarbijatele kvaliteetseid, ohutuid ja kulutõhusaid tooteid. Otsime alati uusi teid ja võimalusi koostööks partneritega üle kogu maailma. Uni-Trendi eesmärk on saada tulevikus ülemaailmseks T&M lahenduste pakkujaks.UNI-T multimeeter


UNI-T keskkonna mõõtjad


UNI-T voolu tangid


UNI-T ostsilloskoobid


UNI-T AC / DC labori toiteplokk


UNI-T muud mõõteriistad


UNI-T mõõtevahendite tarvikud


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]