Estonians

Kohtume aadressil

Iga hoolikalt valitud detaili, iga individuaalse projekti ja isegi iga teie kodust tehtud veebitellimuse taga on LEMONA elektroonikameeskonna liikmed. Kui te isegi ei puutu enamiku neist kokku, siis on kogu protsess alates toote valikust, tootekirjeldustest, IT-spetsialistide poolt loodud tööriistadest kuni eduka ostuni kulgenud nii sujuvalt, nagu me planeerisime. 

Selles veerus soovime tutvustada kõiki LEMONA electronicsi meeskonnaliikmeid. Kuigi igaüks neist töötab erinevate ülesannetega, on neil kõigil ühine armastus elektroonika vastu, siiras soov aidata meie klientidel leida parimad lahendused ja meeskonnatöö. See muudab üksikute väljakutsete ületamise lihtsamaks, ilma stressi ja pingeteta ning naeratusega meie nägudel.


Juhtkond

 

Me oleme vabad, usume, et vabadus tähendab vastutust ja usaldame oma meeskonnaliikmeid, sest nad teavad parimaid viise ja vahendeid tulemuste saavutamiseks. Meie jaoks on olulised paindlikkus, kohanemisvõime ja üksteise austamine. Ainult motiveeritud, mõistetud ja julgustatud meeskond suudab saavutada parimaid tulemusi ja tunda end samal ajal emotsionaalselt hästi.

Klienditeenindusmeeskond

Isegi meie klientidel, kes on kõike seda näinud, on mõnikord lisaküsimusi, kui nad satuvad uude olukorda, ostavad toote, mida nad pole varem proovinud, teevad veebitellimuse või saadavad kauba tagasi. Meie meeskonna eesmärk on vastata teie küsimustele, aidata teil leida parim lahendus ja veenduda, et olete tootega rahul.

 

Jaemüügimeeskond

 

Me oleme tehnoloogia entusiastid ja hoolime sellest, et klient leiaks õige toote ja teeks õige otsuse laia tootevaliku hulgast. Jagame hea meelega oma aastatepikkust kogemust ja teadmisi, et aidata uusi projekte tõhusamalt arendada ja ellu viia. Meie meeskonna tugevus seisneb meie pikaajalistes töötajates.  Nende kogemused ei aita meil mitte ainult leida klientidele kiireid lahendusi, vaid ka anda oma teadmisi ja kogemusi edasi uutele meeskonnaliikmetele.

Hulgimüügimeeskond

Elektroonikaprobleemide muutmine lahendusteks! 

Töötame äriklientide ja unikaalsete projektidega. Meie eesmärk on hoida teid kursis, pakkuda õigeid lahendusi ja vastata kõigile teie küsimustele. Meie kliendid teavad, et oleme alati valmis aitama. Me hindame oma pikaajalisi kliente ja edendame sõprusel ja professionaalsusel põhinevat partnerlust.

 

Logistika meeskond

 

Me haldame sadu tellimusi päevas ning vastutame tellimuste vastuvõtmise, jaotamise, ladustamise ja lähetamise eest. Püüame viia oma kaubad kliendini võimalikult kiiresti ja ohutult.

Hankemeeskond

Meie jaoks on oluline, et meie klientidel oleks juurdepääs kõige ajakohasematele lahendustele ja usaldusväärsetele, kõrgelt hinnatud toodetele, mistõttu oleme pidevalt kontaktis tarnijatega üle maailma, käime erinäitustel ja kulutame palju aega kõige sobivamate toodete valimiseks. Ainult nii saame olla kindlad, et pakume oma klientidele tooteid, millesse me ise usume, ja et oleme esimesed, kes pakuvad kõige sobivamaid lahendusi.

 

Turundusmeeskond

 

Isegi parimad tooted ei lahenda probleemi, kui keegi neist ei tea. Meie meeskond hoolitseb selle eest, et te saaksite võimalikult kiiresti teavet turul olevate uusimate toodete ja elektrooniliste lahenduste kohta ning et teil oleks vajalik teave kõigile arusaadavas keeles. Me hoolitseme selle eest, et te oleksite alati teretulnud, kui soovite teada saada LEMONA elektroonika parimatest pakkumistest, eripakkumistest või üritustest, mida LEMONA elektroonika korraldab.

Raamatupidamise ja rahanduse meeskond

Kuna meil on mitu osakonda, kontorid kolmes Balti riigis ja mitu rahvusvahelist kauplemisplatvormi, oleme meeskond, kes tunneb numbreid ja fakte, et kõik toimiks tõrgeteta ja ressursid oleksid jaotatud täpselt sinna, kus neid vajatakse.

 

IT- ja e-kaubanduse meeskond

 

Meie meeskonna eesmärk on teha e-poe ostureis võimalikult lihtsaks, hoida süsteemi sujuv toimimine füüsilistes LEMONA elektroonikakauplustes ning luua ja säilitada ettevõttes turvalised protsessid. Meie eesmärk on muuta keerulised ja keerulised protsessid meie kasutajate jaoks võimalikult lihtsaks.

Garantii teenindusmeeskond

Elektroonikaseadmete rike on paratamatu, ükskõik kui hoolikalt tooteid ka ei valita. Meil on hea meel, et meie teadmised ja kogemused võimaldavad meil aidata oma kliente probleemide lahendamisel ja olemasolevate rikete parandamisel. Püüame tagada, et LEMONA elektroonikast ostetud tooteid saaks kasutada võimalikult kaua, aidates sellega kaasa ka säästvamale eluviisile.

 

Töötajate meeskond

 

Me hoolime sellest, kuidas meie kolleegid end oma töökeskkonnas tunnevad ja millega nad oma elatist teenivad. Oleme meeskond, toetame üksteist ning osaleme üheskoos projektides ja üritustel. Me loome koos traditsioone, leiame viise, kuidas koos aega veeta ja üksteist paremini tundma õppida. Võib-olla ongi see põhjus, miks meie voolavus on kaks korda väiksem kui riigis keskmiselt: meie töötajad otsustavad oma oskusi täiendada, liikuda karjääriredelil ülespoole või vahetada LEMONA electronicsis vastutusvaldkondi. Me oleme õnnelikud, et meil on meeskond, kus tunneme end mugavalt, vabalt ja suudame töötada meeskonnana oma eesmärkide saavutamiseks.


Me ei jäta ühtegi klienti lahenduseta!

Neid ja paljusid muid tooteid saate osta meie veebipoest. Kas te ei leia õiget lahendust või teil on lisaküsimusi? Võtke ühendust!


Kontaktid füüsilistele isikutele

+372 640 7513 või [email protected]

Kontaktid juriidilistele isikutele

[email protected]